top of page

HİZMETLERİMİZ

ONLINE WORKSHOP

BAR SERVİSİ

Tercihinize bağlı olarak tarafımızda getireceğimiz bir bar veya etkinlik yerinizde mevcutta yer alan bir bar ile özel gününüzde, alanlarında uzman kadromuz ile unutulmaz bir bar servisi sunuyoruz.Sizin için özel oluşturulan bir kaç adet kokteyl gecenize anlam katmak için.servis sunuyoruz.Sizi önemsiyoruz.

SHOT SERVİSİ

Damak tadınıza uygun olarak hazırlanmış kokteyllerimizi, konseptinize uygun görünümde süslenen kokteyllerimizi ekip arkadaşlarımız etkinlik süresi boyunca sizlere ve misafirlerinize servis etmektedirler.Günün anlam ve önemini vurgulayan ürünlerimizin özenli ve iyi oluşu bizim için çok önemli.

BAR DANIŞMANLIĞI

Türkiye'nin bir çok yerinde önde gelen restaurantlarına bar danışmanlığı vermekteyiz.

Bar danışmanlığı içinde ne gibi kapsamlar yer alıyor?

 

İlk önce mekanın, taleplerini ve eksikliklerini belirlemeye çalışıyoruz.Ardından keşif yapıp mekanın neye ihtiyacı olduğu hakkında araştırma yapıyoruz.Edindiğimiz bilgiye göre bir program oluşturuyoruz.Mekanın kokteyl menüsünü oluşturup,bar çalışanlarına eğitim veriyoruz.Tüm hazırlıklar tamamlandıktan sonra,mekan artık yeni bir bar yapısıyla açılıyor.

Katılım sayısına göre siparişler hazırlanıp,herbir kişi için teker teker workshopta kullanılacak malzemeler kutularımıza yerleştiriliyor.

Hazırlanan kutular adrese teslim ediliyor.(Genelde nakliyeler iletişimde olduğumuz firmalar tarafından sağlanmaktadır.

Belirlenen etkinlik gün ve saatinde herkes ile aynı platformda buluşup,sohbet eşliğinde herkes kokteyl yapımını öğreniyor,tadıyor ve keşfediyor.

ÜRÜN TEDARİĞİ

Shot34 Bar Catering ile hizmet veren firmamızın mutfağını tanımak ve imalathanemizde üretmiş olduğumuz ürünlerimizi bilmek ister misiniz?

Inspired Choice firmamız etkinliklerinizde deneyimlemiş olduğunuz ürünlerin üretildiği mutfağımızdır.

 

Temiz çalışma alanımız ve sürekli dezenfekte edilen makinalarımız ile üretim kapasitemizi her gün daha da büyütüyoruz. Alanında uzman ve imalathane kurallarına sürekli halde uyan personellerimiz, sizin için en güzel ürünleri el değmeden özenle şişeliyor. Ürünlerimiz ultraviyole uv teknoloji yöntemi ve flaş pastörizasyon sayesinde, diğer uzun süreli pastörize işlemlerinde olduğu gibi vitamin ve mineral kaybı da yaşanmamaktadır.

Inspired Choice  ve ürünlerimizi incelemek isterseniz www.hello-ic.com adresinden bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Meredith _ Page 6.jpeg
tornqvistm shared by Matilda Törnqvist
IMG_3376.jpeg
IMG_0218 (1).jpeg
bottom of page