6.jpg
 

Neden Biz?

Hazırlanan bütün kokteyllerimiz içerisinde tatlandırıcı olarak el yapımı reçeller kullanılmaktadır. Shot34 firmasının öncelikli prensibi alkol tüketimini en sağlıklı doğal haliyle ve organik sunmaktır. Yapılan çalışmalarda lezzet ve organiklik ön planda gelmektedir. Biz mixologist olarak davetlilerimizin kaliteli kokteyller tatmasını ve keyifli vakit geçirmelerini sağlamaktayız.


6.jpg

Bar Tasarımı ve Hizmeti

Düzenlemeyi planladığınız etkinliğin konseptine ve mekana uygun tasarım ve düzende bar kurulumunu gerçekleştiriyoruz. 

Güleryüzlü personellerimizle etkinlik başından sonuna kadar her anınız ve ihtiyacınızda yanınızda yer almaktan keyif alacağız.


16_1.jpg

Kokteyl ve Shot Servisi

Ağız tadınıza göre organik meyvelerle hazırladığımız shot ve kokteylerin servisini gerçekleştirmekteyiz.

Yaptığımız kokteyl ve shotlarda etkinliğe uygun sunumlar hazırlıyoruz. Elimizde geldiği kadar vintage bardaklar, kağıt pipetler ve farklı tasarımlı tepsilerle servis gerçekleştirmekteyiz.


12_1.jpg

Butik ve Kurumsal Davetler

Butik ve kurumsal partilerde en çok dikkat ettiğimiz abartı süslemelerden kaçınıp daha butik kokteyller ve sunumlar hazırlıyoruz. Personel kıyafetinden bar kurulumuna kadar her şeyin sade ve şık olmasına dikkat ediyoruz.

Kullandığımız kokteyl içeriklerinin çevre dostu olmasına özen gösteriyoruz.

 

 


23_1.jpg

Nişan ve Düğün Daveti

Bu özel gününüz için klasik, temalı ve seçkin kokteyllere de menümüzde yer veriyoruz. Karşılama içkileri ile başladığımız sunumuza serinletici kokteyller ile devam ediyoruz. 

Organik mevsim meyveleri, el yapımı reçellerle tamamen organik kokteyler hazırlıyoruz. En fazla memnuniyeti sağlayacak muhteşem bar kadromuz ile seti hazırlıyor ve mükemmel bir kokteyl sunumu için bardaktan bar konseptine kadar tüm detayları dikkate alıyoruz.


25008586_1764933500469996_5891743253690056704_n_1.jpg

Hostes ve Barmenlik Hizmeti

Yurtdışında eğitim almış, ödüllü barmenlerimiz ile güler yüzlü bayan servis personelimizle en kaliteli hizmeti sunmaktayız.

Barmenlerimiz Türkiye düzenlenen kokteyl yarışmalarında derece almış, işinin uzmanlarından oluşmaktadır. 

Tercihlerine göre barmenlerimiz kendilerine ait karışımlarla da size uygun tatlar sunmaktadır.


26068730_344468012689294_9135694252351684608_n_1.jpg

Kokteyl Workshopları

Kişiye özel kokteyl eğitimleri; kokteyl tarihi, evde yapılabilir basit kokteyller, yüksek alkol eğitimleri, şurup yapımı, kokteyl süslenmesi, baharat ve aromatik bitkiler ile kokteyl yapımı, kokteyl yaratıcılığı eğitimleri verilerek, katılımcıların yetenek ve hayalgüçleri doğrultusunda eğlenerek kokteyl oluşturmaları ve kendilerini geliştirme fırsatı sunulmaktadır.

Eğitim sonunda katılımcılara aldıkları workshop eğitimi doğrultusunda sertifa verilmektedir.


 

INSTAGRAM'da bizi takip edin @SHOT34_

Shot34, İstanbul'da yer alan eşsiz bir kokteyl catering ve barmenlik servisidir. Miksolojinin bir sanat olduğuna ve bu konuda tutkumuz olduğuna inanıyoruz. Düğünlere ve etkinliklere taze, şık ve beklenmedik sürprizler ekliyoruz. © 2018 Shot34, LLC.