Shot34 ekibi,

      Siz değerli misafirlerimizin etkinliği boyunca A'dan Z'ye içecek servisini sizin belirlediğiniz parti konsepti içerisinde eksiksiz yerine getirmektedir. Firmamız hem kurumsal etkinliklerde hemde renkli parti konseptlerinde faaliyet göstermektedir.

      Deneyimli ekibimiz ve kemikleşmiş servis kadromuz, çok sayıda davetliyi ağırlama ve zamanında hizmet verme olanağı sağlamaktadır. Sektörde çok uzun zamandır var olmamızdan dolayı birçok güvenilir ve işinde iyi çözüm ortaklarımız ile davetlilerimize çok eğlenceli ve hiç unutamayacakları bir etkinlik sunuyoruz. Yeniliklere açık ve araştırmacı ekibimiz her etkinlikte bir kademe daha farklı ve sıra dışı olmayı hedeflemektedir. Shot 34 ekibimiz etkinlik sonunda kalan bütün içkileri davet sahibine iade etmektedir. Yurtdışı eğitimi ve tecrübeli olan ana ekibimiz sizin bütün etkinliklerinizde sorunsuz bir ağırlama sağlamakta.

      Kokteyl sektöründe yenilikçi adımlar atmak adına mixology çalışmalarımızı davetlerinize getirmek için hizmet vermekteyiz.

      Her davete ve kişiye özel tasarım kokteyl üretmekte ve tüm kokteyllerin sunumlarını içerik ve konsepte özel sunumlar tasarlamaktayız. Bütün kokteyllerimizi organik ve kokteyl laboratuvarımızda gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile oluşturmaktayız. 


Referanslarımız


 

INSTAGRAM'da bizi takip edin @SHOT34_

Shot34, İstanbul'da yer alan eşsiz bir kokteyl catering ve barmenlik servisidir. Miksolojinin bir sanat olduğuna ve bu konuda tutkumuz olduğuna inanıyoruz. Düğünlere ve etkinliklere taze, şık ve beklenmedik sürprizler ekliyoruz. © 2018 Shot34, LLC.